+371 25703018
info@sdcd.lv
  • English
  • Русский
  • Latviešu valoda

Mūsu partneri

Our partners:

Hochfrequenztechnik GmbH&Co. tika dibināts Vācijā 1958. gadā un ir viens no vadošajiem ātrgaitas starpsavienojumu risinājumu ražotājiem visā pasaulē. Lai turpinātu nepārtrauktu izaugsmi un apmierinātu pasaules tirgus pieprasījumu, 1997. gadā Ķīnā tika izveidota Rosenberger Asia Pacific Electronic Co., Ltd. Ar savām senajām izcilības un inovāciju tradīcijām, Rosenberger ir guvis ievērojamus panākumus un lepojas ar nevainojumu reputāciju visā pasaulē.

Rosenberger Asia Pacific piedāvā produktus un risinājumus telekomunikāciju, automobiļu elektronikas, informācijas tehnoloģiju, testēšanas un mērīšanas, aviācijas un medicīnas un rūpniecības nozarēm.

S-Wave ir Socintech grupas zīmols, kas atsevišķās rūpnīcās visā pasaulē projektē un ražo dažādas pasīvās ierīces.

MARS Antennas & RF Systems ir pasaules klases antenu projektētājs un ražotājs, RF risinājumu izstrādātājs un pētniecības un attīstības uzņēmums, kas projektē un ražo izmaksu ziņā efektīvus antenu risinājumus ar izcilu veiktspēju.

Kopš 1994. gada MARS Antennas specialitāte ir āra un iekštelpu iebūvējamās daudzpolarizētās antenas. Mūsu virzītās un bāzes stacijas antenas tiek izmantotas LTE, WiMAX, mobilo sakaru tīklu, pārnēsājamo sakaru ierīču, MIMO, WLAN un Wi-Fi sistēmās.

Paredzētas fiksētajām un mobilajām, patstāvīgajām vai integrētajām ierīcēm, MARS antenas darbojas frekvenču diapazonā no 138MHz līdz 11 GHz, 24-30GHz.

We’re always open to mutually beneficial cooperation with reliable companies! 

Contact us by mail gsm@sdcd.lv or fill out the form below:

Your name*
Your e-mail*
Your question