+371 25703018
info@sdcd.lv
  • English
  • Русский
  • Latviešu valoda

Pasīvie elementi

Pasīvie elementi

Mēs piegādājam pilnu telekomunikāciju pasīvo produktu klāstu, galvenokārt ar 4.3-10 saskarni, lai palīdzētu mūsu klientiem uzlabot savu tīklu PIM veiktspēju, samazinot augšupsaites traucējumu līmeni un tādējādi nodrošinot labāku datu caurlaidspēju. Ir pieejami arī produkti ar DIN 7/16 un N tipa saskarnēm.

Kombinējamos izstrādājumus izmanto koplietošanai, jo tie var apvienot dažādas sistēmas vienā kopējā portā, lai nodrošinātu elektroenerģijas padevi antenām. Mēs piedāvājam pilnu kombinējamo izstrādājumu sēriju dažādiem izvietojumiem, ieskaitot TDD/FDD modeļus, ar labu izolāciju un lieliskiem PIM līmeņiem.

Hibrīda savienotājus izmanto vienas joslas kombināciju izveidei. Tas nozīmē, ka vēl viena sistēma var koplietot to pašu barotājlīniju vai DAS ar kādu citu sistēmu.

Sadalītājus izmanto jaudas vienlīdzīgai sadalīšanai. Mēs piedāvājam 2-virzienu, 3-virzienu un 4-virzienu modeļus dažādiem lietošanas veidiem.

Konusveida/virzošie savienotāji. Tos izmanto, lai sadalītu jaudu nevienmērīgi. Mēs piedāvājam dažādus modeļus ar atšķirīgu savienojuma koeficientu no 5 līdz 30dB ar labu izolāciju un lielisku 3. kārtas PIM līmeni līdz-163dBc.

Svārstību vājinātājus izmantoti jaudas regulēšanai, samazinot jaudu. Mums ir 10/25/50/100W modeļi ar atšķirīgu vājināšanas līmeni.

Slodzes izlīdzinātājus izmanto, lai atslēgtu citu pasīvo elementu tukšgaitas portus. Tie palīdz uzlabot sistēmas veiktspēju, izlīdzinot pilno pretestību.

Couldn’t find the equipment you are interested in?

Contact us by mail gsm@sdcd.lv or fill out the form below:

Your name*
Your e-mail*
Your question