+371 25703018
info@sdcd.lv
  • English
  • Русский
  • Latviešu valoda

Par uzņēmumu

Uzņēmums SIA SDC Distribution dibināts 2015. 

Uzņēmums specializējas patēriņa preču un sakaru operatoru aprīkojuma izplatīšanā Baltijas, Austrumeiropas un NVS tirgos.

Galvenie momenti:

2015.  – kā autorizētam bezlicences ierīču galvenajam izplatītājam Austrumeiropas, Baltijas un NVS valstu teritorijā parakstīts izplatīšanas līgums ar Motorola Solutions GMBH.

2016. – parakstīts izplatīšanas līgums ar uzņēmumu Binatone Electronics par Motorola radio un video auklēm (uzņēmumu Binatone и Motorola globālā licences līguma ietvaros par šo produktu).

2018. un 2019. – Motorola Solutions atzina uzņēmumu SIA SDC Distribution par labāko izplatītāju programmas EMPOWER CIRCLE ietvaros bezlicences produktu kategorijā starp visiem EMEA reģiona izplatītājiem.

2019. – mobilo sakaru operatoru aprīkojuma izplatīšanas virziena attīstība.

SIA SDC Distribution veiksmīgi sadarbojas ar Polijas, Vācijas, Ungārijas, Čehijas, Bosnijas un Hercegovinas, Rumānijas, Ukrainas, Uzbekistānas, Azerbaidžānas, Gruzijas partneriem un tālākpārdevējiem.

Īpašu uzmanību mēs veltām Baltijas valstu tirgum, kas pēdējos gados aktīvi attīstās. SIA Socintech aktīvi sadarbojas ar partneriem Latvijā, Lietuvā un Igaunijā, un ir pateicīga viņiem par to.

Mēs sniedzam profesionālu konsultāciju un garantijas atbalstu Motorola produkcijai, nodrošinām mārketinga atbalstu mūsu produktu virzīšanai jūsu tirgū.

Viens no uzņēmuma jaunajiem darbības virzieniem ir infrastruktūras aprīkojuma izplatīšana visu veidu mobilo sakaru tīklu būvniecībai un modernizēšanai, ieskaitot 5G. Uzņēmumam ir bagāta pieredze mobilo tīklu projektēšanā un būvniecībā, mēs sadarbojamies ar daudziem plaši pazīstamiem ražotājiem, kā arī strādājam pie mūsu pašu produkcijas projektēšanas un ražošanas.

Produkti, kurus mēs piedāvājam: Indoor antenas, pasīvās ierīces, koaksiālie kabeļi, izstarojošie koaksiālie kabeļi, džamperi (jumper cables), aksesuāri.

 

Sīkāk

SIA SDC Distribution ir visplašākās produkcijas piegādes iespējas no noliktavas Rīgā, ieskaitot gan tiešo loģistiku uz Eiropas Ekonomikas kopienas valstīm, gan arī tranzītu uz trešajām valstīm.

Mūsu komanda ir gatava sniegt visu pakalpojumu klāstu pasūtījumu savākšanai, apstrādei un nosūtīšanai visātrākajos termiņos un konkurētspējīgās cenās.

Uzņēmums neapstājas pie sasniegtā, mēs atklājam jaunus apvāršņus un meklējam jaunus pasūtītājus un partnerus, kuriem piedāvājam attīstīties kopā ar mums.

Jūsu vārds*
E-pasts*
Jautājums